Ogoliłem sobie plecy

Dziś troszeczkę bardziej osobisty artykuł, w treści którego dzielę się z Tobą moim ostatnim przeżyciem, które generuje ogólnie wiele adrenaliny oraz zawstydzenia. Po wielu dniach rozważań z moją kobietą podjąłem decyzję, żeby udać się do kliniki medycyny i kosmetyki dla chłopaków, żeby wydepilować swe plecy.

Pewnie przypuszczasz, że prawdopodobnie upadłem na czaszkę. Prawda jest jednak taka, że włosy na mych plecach to coś niespotykanego. Puszcza to niewiele powiedziane, ja jednym słowem prezentowałem się jak orangutan. A że mojej dziewczynie było to nie w smak, to była w stanie namawiać mnie do ogolenia pleców po kilkanaście razy w ciągu dnia. Po jakimś czasie miałem obowiązek się przełamać i zacząć szukać salonu, w jakim mógłbym przeprowadzić taki zabieg.

Na starcie zdawałem sobie sprawę jak trudno odszukać będzie kosmetyczkę świadczącą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Propozycji w necie jest całkiem sporo, lecz prawda jest taka, że ogromna część z nich nie wzbudza ufności. W pierwszej kolejności dlatego, że analizując witryny www tego typu gabinetów ciężko odnaleźć na nich na oceny przygotowane im przez mężczyzn, a nie kobiety. A wiesz, co jak co, ale chłop od kobiety się sporo różni i odmiennie oceniać może na opisywanego rodzaju zabiegi. Z czasem udało mi się odnaleźć jednakże klinikę Vesuna, która to proponuje różnorodne usługi estetyczne dla mężczyzn a na podstawie tego co mówią recenzje opisywane przez innych mężczyzn robi to dobrze. Postanowiłem to ocenić na własnej skórze.

Przedzwoniłem do nich z planem zapisania się na spotkanie. Telefon odebrała miła kobieta i zaoferowała mi natychmiastowo dobry dla mnie dzień spotkania. Zawiadomiła mnie o wszelakich sprawach połączonych z tego rodzaju depilacją laserem, podpowiedziała jak się do zabiegu przygotować i opowiedziała również o tym jaki spraw mam prawo wypatrywać po pierwszej wizycie.

W chwili gdy dojechałem na owe spotkanie, to miałem w sobie spory strach. Koniec końców sądziłem, że takiego rodzaju rzeczy są dla kobiet, a nie dla chłopaków. Mój niepokój natychmiast jednak zniknął, ponieważ w gabinecie łącznie ze mną widziałem czterech chłopaków. Wynika więc na to, że nie ma się czego wstydzić, faceci również zaczęli dbać o swoje ciało oraz też chodzą do klinik medycyny estetycznej dla chłopaków.

Powinno się odnotować, że pacjenci spotykają się tam z kosmetologami i lekarzami dermatologii, dzięki czemu posiadają pewność, że przy jakimkolwiek z zabiegów nie sprawią sobie straty.

Sam zabieg depilacji zrealizowany był strasznie szybko i bez powodowania bólu. W zasadzie po pierwszym zabiegu efekt był wspaniały. Chcę jednak, aby włoski na 100% nie wróciły, w związku z czym najprawdopodobniej zapisze się na ponowną depilację.

Na zakończenie chcę jeszcze wspomnieć na temat tego, jak na tę depilację pleców zaripostowała ma żona. Ani razu nie mówiłem jej w temacie tego, że idę na zabieg, w efekcie czego była wyjątkowo zdziwiona. I mam obowiązek napisać, że po raz pierwszy od wielu miesięcy tak bardzo pragnęła mnie przytulić. Więc potwierdzam, depilacja dla mężczyzn w 100% spełniła moje oczekiwania.

Kiedy obawiacie się opisywanego gatunku zabiegów, to poczytajcie dodatkowo o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się czym przejmować.