Sprawdź zalety peelingu laserowego

peeling laserowy na twarz

Każda nowoczesna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Są różne sposoby ich wykonywania. Nowością w świecie kosmetycznym, która pozwala na osiągnięcie fantastycznych efektów, jest peeling laserowy. Jak działa i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim wyjątkowo dokładny i efektywny. Wiązka lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu skóra szalenie prędko się regeneruje, a poza tym staje się zagęszczona i sprężysta, dzięki kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego najlepiej powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od wybranej mocy lasera).

Przewagą peelingu wykonanego przy użyciu lasera jest nie tylko wysoka precyzja zabiegu, ale też długofalowy efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/