Arcgis

ArcGIS to aplikacja dająca możliwość na pracę grupową, umożliwia ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Projektowanie ich oraz przekazywanie. System ArcGIS  jest grupą programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W grupę pakietu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Szczegółów doinformujesz się tu: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można wzbogacać o kolejne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i podobnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie stworzyć w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać umieszczone informacje|dane. Taka realizacja sprawić może o wiele prostsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w centrum handlowym, bądź dokładnego rozlokowania działów w dużych firmach. Możliwości tworzenia map użytkowych to tylko nieliczna z wielu możliwości jakie można wykonać za pomocą systemu ArcGIS.

Do rzetelnego przystąpienia w tworzeniu map z pakietem nie potrzeba specjalnych umiejętności, a w przypadku trudności zawsze można zajrzeć na witrynę producenta w dziale pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *