Nadmiar kilogramów może przestać być Twoim problemem!

zabiegi odchudzające w krakowie

Mnóstwo pań nie jest usatysfakcjonowanych ze własnego wizerunku zewnętrznego. Jedną spośród wielokrotnie wspominanych wad jest forma. Szukasz zabiegu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie kilka porad.

Dieta to nie wszystko

Jeśli myślimy o budowaniu sylwetki, częstokroć stawiamy na plan żywieniowy , a także treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się albo nie możemy ukształtować poszczególnej partii ciała? Postaw na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej lub leczenie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to pierwsze dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie pozwala na redukcję tkanki lipidowej, kształtowanie linii, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, iż Exillis to system bezinwazyjny oraz komfortowy. Jest znakomitą opcję dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Problemem naszych pacjentek jest głównie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona własną sprężystość, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pomaga skutecznie likwidować cellulit i ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a dodatkowo powoduje na poprawę gęstości skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaakcentować, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Zapewniają błyskawiczne nasycanie się trwałymi wynikami.