Odkurzacze – wybór nie musi być problemem

odkurzanie paneli na podłodze

Utrzymanie mieszkania w czystości czasami sprawia problemy. Sytuacja jest bardziej uciążliwa, jeżeli mieszkamy ze zwięrzętami. Konfrontacja z sierścią jest szczególnie delikatna oraz długotrwała. Czy posiadamy środek na usunięcie sierści z wersalki, foteli, dywanu? Oczywiście! Poznaj solidne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Odkurzacze – rodzaje

odkurzacz w kolorze niebieskimWbrew pozorom dobór idealnego odkurzacza nie jest prostym zadaniem. Możemy wymienić kilka wariantów tego małego AGD. Główny podział informuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednak pamiętać, aby w każdym wypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który cechuje się potężnym silnikiem i szczoteczką o wysokiej mocy wciągania. Dobre radzi sobie z sprzątaniem zabrudzeń oraz wielkich zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele polecamy osobą mającym skłonność do alergii i uczuleń. Innym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy marki Miele i Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, a także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki pyłu.

| Zapraszamy także do obejrzenia filmu: Robot sprzątający Samsung Powerbot

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz sobie poradzić z czyszczeniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych trudnych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze gdy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.