Cenne informacje o depilacji laserowej

nogi po depilacji laserowej w krakowie

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii ciągle zostaje laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta powinna być wykonywana w okresie jesienno-zimowym, dlatego aktualnie pragniemy ponowić ten temat ponownie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wybranej partii ciała. Z omawianych sposobów równie chętnie korzystają kobiety oraz mężczyźni. Wiek czy płeć nie mają w tym przypadku znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wybranego miejsca. Duże fragmenty ciała można podzielić na partie. Czasami klienci wybierają tylko depilację łydek bądź ud. Parametry sprzętu wyznaczane przez lekarza są zależne od właściwości skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, mocnych włosków. Cienkie oraz jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez panów to aktualnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka zaufanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający różne dyscypliny sportowe, ceniący sobie wygodę oraz dbający o swój wygląd.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt Wskazany sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności ceniony na całym świecie.