Jakie będą trendy wiosną 2018?

czarna stylizacja na wiosnę 2018

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić w mieście, niemniej bez wątpienia zawładnie imprezami oraz salonami. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które lubią przyciągać uwagę i chcą zachować nietuzinkowy styl. Będziemy mogli kupić całe brokatowe stylizacje – sukienki, żakiety oraz inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak też dodatki, jakie można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się Panie, które nie boją się odróżniać jak również chcą eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda często powraca. W 2018 wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się przesadną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać tylko do fitnessu. Na ulicach spotkamy sporo Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą często z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to też trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy czy też siedzimy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach jak również motocyklowych. Będzie to styl na pewno chłodny.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne oraz lakierowane ubrania w barwach mocnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plastik

Ubrania z plastiku? Prześwitujące spódnice z plastiku, żakiety i inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Najmodniejszym motywem sezonu będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie prezentował się odrobinę inaczej niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie dwóch modeli płaszczy.

10. Motywy jak też kolorystyka tropikalna

Mocne egzotyczne kolory zastąpią pastele, które królują od kilku lat.

11. Kwiaty

Ulubiony wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty dalej zostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko koszuli, jednka też sukienki oraz żakiety.

Poszukujesz modnych ubrań? Zajrzyj na http://louloustore.pl/3/lindbergh