Sufit napinany odmieni nudne mieszkanie!

sufit napinany w mieszkaniu

Urządzanie wnętrza może przysporzyć mnóstwo kłopotów. Jednym z nich może być selekcja właściwego sufitu. Mimo, że dla wielu osób wybór w tej kwestii wydaje się być niewielki, posiadamy cały szereg możliwości. Coraz większą sławę zdobywają sufity napinane, jakie zapewniają mnóstwo sposobności aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne i sufity niebo.

Sufit niebo

Jednokolorowy sufit nie ziszcza Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii nieciekawy biały sufit można przeobrazić w niezwykłą ozdobę pomieszczenia, która jednocześnie może spełniać funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, która odzwierciedla niebo może zostać komplementarnie oświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem odbywa się bezprzewodowo, co jest ogromnym udogodnieniem. Możliwość zmiany koloru światła i regulacji jego nasilenia sprawi, iż uzyskasz w pomieszczeniu niezwykły klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo nada się nie tylko do sypialni, ale jest również rewelacyjnym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka oraz baru.

Sufit akustyczny

Drażni Cię duży gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wytłumić wnętrze. Ten typ sufitu daje możliwość, też pozbyć się efektu echa, który częstokroć przeszkadza w przestrzeniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być także znakomitym elementem dekoracyjnym.

Sufity lustrzane

Sufity te znakomicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu, jak także restauracjach czy urzędach. Nadają wnętrzu ponadprzeciętnej elegancji. Sufity lustrzane mamy możliwość zamówić w przeróżnych kolorach – od perłowego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są łatwe w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pomieszczeń, w jakich zostały zamontowane.

Więcej informacji na temat sufitów napinanych znajdziesz na http://blog.dpsceilings.com/