Bądź piękna dzięki odpowiednim zabiegom kosmetycznym

zabieg na cere trądzikową

Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga właściwej pielęgnacji. Można o nią zadbać tylko w domu albo zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miasto, w jakim możemy znaleźć wiele salonów piękności z bogatą listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, którego efektem jest złuszczenie naskórka przy zastosowaniu diamentu. Całkowita odnowa skóry trwa do 7 dni. Przez początkowe 24 godziny cera jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być zaczerwieniona ,a także nieco opuchnięta. W zależności od rezultatu, który chcemy uzyskać jak też stanu naszej twarzy mikrodermabrazje należy powtórzyć od trzech do sześciu razy. Twarz po zabiegu jest bardziej gładka, pozbawiona martwych komórek jak również odświeżona.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów odmładzania skóry jest lifting przy zastosowaniu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia zminiejszenie zmarszczek, ujędrnienie twarzy, jak też redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, jak też podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od stanu skóry, winno się wykonać od czterech do sześciu zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na Exilis powinniśmy skonsultować się z specjalistą, który skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja skóra odzyska dawny blask. Dogłębne nawilżenie to coś, czego potrzebujedopomina się Twoja twarz? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia doskonałego efektu rekomendujemy skorzystanie z sześciu zabiegów. Kluczowa jest także właściwa codzienna pielęgnacja skóry. Pierwsze rezultaty są dostrzegalne już po pierwszym zabiegu.

Wydłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest wiele typów metod – 1:1, 2:1. 5:1 to jedynie kilka z nich. Wybór zależy od tego, jaki rezultat pragniemy otrzymać. Zabieg jest całkiem prosty i polega na przyklejeniu syntetycznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od 2 do sześciu tygodni. Przyklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 150 do nawet 500 zł.

Dowiedz się więcej na vesuna.pl.